Ko-Cuce PrivaTe Server Tanıtım
yusufkemal_Adrenalin@hotmail.com

Join the forum, it's quick and easy

yusufkemal_Adrenalin@hotmail.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KoNu aCMaDaN OnCe KeSınLiKLe OKuyUnuz.....

2 posters

KoNu aCMaDaN OnCe KeSınLiKLe OKuyUnuz..... Empty KoNu aCMaDaN OnCe KeSınLiKLe OKuyUnuz.....

Mesaj tarafından akarawr2 Perş. Şub. 18, 2010 11:08 pm

Kod:

Saygılar.

Kod:
İyi Forumlar.

Kod:
KURALLARA UYMAYANLAR UYARILMADAN BANLANACAKTIR!

Bu Kategorideki konular sadece server tanıtımı Olabilir.
ve aşagıdaki kurallara uymalıdır!

Kod:
Tanıtım konusu :

¿ Konu başlığında Server IP si YAZMAYACAK ¿
¿ Konu başlığında Server Adı YAZILACAK ¿
¿ Aynı server tanıtımı en fazla 1 KERE yapılacak ¿
¿ Konunuzun İçinde "UpUpUp" veya "+++" Şeklinde Mesajlar olmayacak! , (varsa Şikayet edeceksiniz... ) ¿
¿ Server Açık Olmadan konu Açılmayacak! ¿
¿ Server Açıklamaları Bu Kategoriye değil , Private Server oyuncuları Kategorisine Açılmalı... ¿
¿ GM Arayanlar , GMlik Arayanlar Bu Kategoride Konu açamaz! ¿

Kod:
Yorumlar : 

¿ Serverları Kötüleyen , Hakaret İçeren Yorumlar yasaktır. ¿
¿ Başka tanıtım Konusu Altında Kendi serverini tanıtmak yasaktır. ¿
¿ "Bu Servere Girmeyin", "Buranın Admini Şöyledir" v.b. Yasaktır. ¿ Kod:
Bu Kurallara uymayanlar cezalandırılacaktır.

Kod:
Merhabalar,

Bir Cok Konuyu Kilitledigimiz için Malesef Sebeb ini yazamıyoruz.
Konunuz Kilitlendigi Sebebler şunlardır;
*Daha Önce Uyarı Almıssınız +++ Upup Konu Güncel! icerikli Mesajdan ve Hala Devam ederse Kilitlenir.
*Konu Baslıgı Simdi Açıldı Gelin Gibi Olursa Kilitlenir.
*Konu içeriligi;Oto master oto sembol oto item vs,vs, gibi Kısaysa.
*Konu içeriliginde;ip yazılmadıysa Sölenir ip eklenmezse kilitlenir.
*Konu 1'den Fazla Açılır Uyarılır,Devam Ederse Ban yer.
*Kesinlikle Server-Tanıtım Bölümüne istek Konusu Clientimde Hata var Gibi Başlıklar Acmayınız Lütfen.
*Kesinlikle Server Kötüleme Yeri Degildir,Bilmemneko Rezilligi Şeklinde Konu Acmayınız.

Kod:
Gereksiz Bir Konu Başlığı;

Gelin Dragon Boşta,Şimdi Acıldı goo,Server ip 88.xxx.xx.xx gelin yeni acıldı,gibi başlıklar kilitlencek.

Kod:
Örnek Bir Konu Başlıgı;

BilmemneKo Açıldı 7/24,Gibi Kesinlikle Server Başlıgında Server Adı Olucak.

Kod:
Gereksiz Bir Konu içeriliği;

Otomaster oto üyelik oto sembol gel gel ip=şuşuşuşu,gibi konular kilitlenir.

Kod:
Önemli Bir Konu İçeriliği;

Oto üyelik
Oto Master
Oto Sembol
Oto G1
Droplar Şunlar,
Server Dropları Yazarsınız
En altada ip yazılır.

*Konunuzun İçinde "UpUpUp" veya "+++" Şeklinde Mesajlar olmayacak! , (varsa Şikayet edeceksiniz...)---------------------------------------------------------

Kod:
Umarım Bu Kurallara UYarsınız  iyi forumlar 

Kod:
Not :
Not :
Bu bölüme açtığınız her konudan önce kuralları tekrar okumanız faydanıza olacak.Onlıne sayısı az olan gelıp buraya 10 tane konu acıyor.

Bunu ogrenene kadar bu uygulama devam edecek.Tanıtım bolumunda kurallara uymayan bır konu gordugumde konuyu acan kısının konusu komple sılınecek ve uye banlanacak . Umarım açıklayıcı olmuştur !

Artık silinen konuların tamamı Kurallara Aykırı Konular - Ko-Cuce bölümüne taşınacak ve neden silindiği yazılacak. Ancak hatalı bir konu açtıktan sonra yeni konu açarken hatayı düzeltmediğiniz taktirde ceza alacaksınız.

Kod:
Selamlar,

Değersiz Forumu Kirletmek isteyenler("+++" , "UPUPUP" Yazarak),
Eğer banlanmak istemiyorsanız "+++" ve "upupup" yazmaktan vazgeçin...

Kod:
Konunuzu Güncellemek istiyorsanız eğer;

Sürekli olmamak Şartıyla "Konu Güncel" , "Yorumlar için teşekkürler" (eğer yorum varsa) , "Konu Güncellenmiştir" (Eğer güncellenmişse) v.b. gibi Yani anlamlı şeyler yazmalısınız...

Aksi taktirde forumdan 1. Yapmanızda 3 gun, 2. yapmanızda Süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız....

Ha Ben Konulara yazarım Modlar, Yöneticiler Göremez , Gözden kaçar demeyin, Günde en az 1 saat bu konuyla ilgileniyorum, ilgileneceğim. Arama'dan +++ veya upupup yazdıgımda Hepsi çıkıyor ortaya vede gözüme çarpan konuları dolaşıyorum...

Kod:
Herkeze iyi forumlar...

Kod:
Öncelikle 2 tane örnek konu;

•## OA NETWORK | 1299 Knight OnLine SERVER, 7/24 PK Zevki ## - Ko-Cuce

•Enyalios NETWORK %101 Hilesiz Server Garantisi USKO Tadında LvL & Item & PK - Ko-Cuce

Konularınızın içeriği size örnek verdiğim konulardaki gibi olursa userlar sizin servera gerçekten emek verip konuyu bile özenerek hazırladığınızı anlarlar ve sizin serverınızı seçerler.

Konuların başlığını düzgün türkçe kullanarak oluşturursanız daha ilgi çekici olur. En azından kendim için söylüyorum saçma sapan yazılmış başlıklı konuları okumuyorum bile.. Bakınız; "Enyalios NETWORK %101 Hilesiz Server Garantisi USKO Tadında LvL & Item & PK" düzgün yazımıyla değerlendirilebilcek bi server olduğunu gösteriyor. Fakat " 7/24 onlayn pkyap hile yok anti çet 88.11.22.33 gir oyna kos dragon boş 20 yüser var 50de savaş accaz " bunun gibi bi başlık ilgi bile çekmez..

Konuların başlığındaki türkçe kadar konunun içeriğindeki türkçede çok önemli ! Oyuncuyu konuya soktuktan sonra kesinlikle bizim serverımıza gelicek diye birşey yok. Bunuda konu içindeki resim, bilgi, renkli(ilgi çekici) yazılarla yapıcaz. Bazı kişiler çok güzel serverdan resim koyuyor evet bu güzel ve iyi bişey fakat alt alta ip gibi 100 tane resim diziyolar ve konunun görüntüsü bozuluyor. Buda konuya gireni soğutuyor. Eklemeyi düşündüğünüz Resimler 1024 x 768 olmasın buda foruma sığmadığı için 550 x 550 gibi güzel hoş resimler koyarak serveriniz hakkında görsel anlamdada bilgi vermiş olursunuz .Serverdan bilgileri klasik herkezin verdiği şekilde vermek ilgiyi azaltır bunun yerine kendimiz test edip öğrendiğiniz bilgileri kendi cümlelerinizle yazarsak çok daha ilgi çekici olur. Yazıyı renklendirmekte güzel bir yöntem fakat konunuzu gökkuşağı gibi yapmakta gözü yorar ve sıkıcı bi görüntü verir sadece önemli bölümleri çok açık olmayan renklerle yazarsanız gerçekten güzel bir konunuz olur. Unutmadan eklemek istediğim bişey daha var.. Yazılarınızı bu şekilde yazmaktansa normal boyutunda yazarsanız daha kolay okunabilir.
Konularını 5-6 kere açan serverlar var. Bu olay yasak olduğu gibi hitinizi düşürür. Bence 1 tane sağlam konu çok daha fazla ilgi çekicidir

Kod:
Şimdi kurallara gelelim:

1.Başlıkta Sadece Server İsmi ve "|" Bu işaretle Ayrılmak Şartıyla Ardreamsa
83/1 Bulunacak (Gel Gel 1.de 250 NP var Gibi Karakterler Kullanılmayacak)
2.Başlıkta Türkçeye Önem Verilecek "1.cide 210 np var come arkadaşlar" Gibi Konular Kapatılır
3.Konu başlığında server ipsi yazmayacaktır.
4.Konu başlığında server adının yazılması zorunlu.
5.Konu başlığı gibi içeriğide düzgün Türkçeyle yazılıcak.
6.Her serverın sadece 1 tanıtımı olabilir ısrarla konu açmaya devam ederseniz fark edildiğiniz an uyarılmadan banlanıcaksınız.
7.Server açık olmadan konu açmak yasak.
8.Konu içerisindeki ''+++,up'' gibi gereksiz yorumları şikayet ederseniz konunuzu daha düzenli hale getirebiliriz.
9.Server tanıtımı dışında başka konu açmak kesinlikle yasaktır !
10.Diğer genel kurallar için lütfen öteki konuyuda okuyun ! * Konu Acmadan Önce Kesinlikle Okuyunuz *
11.Her tür illegal paylaşım yasaktır !
12.Bu bölüme konu açan herkez bu kuralları kabul etmiş sayılır !
13.Sitede 1 Den Fazla Reklamı Olduğu Görülen Kişinin Serverinin IP si Sansürlenir
14.Başlıktaki Büyük Küçük Harf Kombinasyonuna Dikkat Ediniz (hepsini büyük yazarsanız saçma sapan birşey çıkıyor )
15.Eğer Can Sıkıcı Durumlarda ve Bu Kurallara Eklemek İstediklerinizi Söğlemek İçin Lütfen ADMİNLERE Özel Mesaj Atınız
16.Kendi Aranızdaki Kavgalara ve Üyeler Arasındaki Yaptığınız Her Kavga Başlatan ve Eden İçin 1'er Gün Ban Devam Etmesi Halinde Uzayan Cezalar Halinde Devam Eder

Kod:
Kurallar Yenilenmiştir..

Kod:
İlginiz için teşekkür eder, yazım hataları için özür dilerim.
akarawr2
akarawr2
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye

KoNu aCMaDaN OnCe KeSınLiKLe OKuyUnuz..... Empty Geri: KoNu aCMaDaN OnCe KeSınLiKLe OKuyUnuz.....

Mesaj tarafından SoRRy C.tesi Nis. 10, 2010 1:37 pm

tmm saol uyardıgın ıcın
SoRRy
SoRRy
Aktif Üye
Aktif Üye

- Similar topics